$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Польська поліція вперше допитала 43-річну українку з Київщини Оксану, яка зазнала крововиливу в мозок під час заробітків у Великопольському воєводстві. Майже 40 днів хвора жінка не могла говорити. Як повідомляє познанська редакція видання Gazeta Wyborcza, мова Оксани досить нерозбірлива, бо її лицьові м’язи паралізовані.

Під час розмови з поліцією жінка підтвердила, що працювала в пакувальному цеху біля міста Сьрода Вєлькопольська і назвала імена інших робітників із цього підприємства.

За даними газети, колишній працедавець Оксани заявляє, що її хвороба не пов’язана з роботою, яку вона виконувала на його підприємстві. З його словами не погоджується адвокат українки Патрик Ґрачик.

«Пані Оксана хворіла гіпертонією. Якби вона була легально працевлаштована, то її оглянув би лікар. І він, звичайно, не дозволив би їй виконувати таку важку фізичну роботу. Тому що вона не тільки пакувала овочі, а й носила важкі мішки з овочами. Одна людина не могла їх підняти. Тому я думаю, що може існувати зв’язок між роботою та інсультом», – каже юрист.

Gazeta Wyborcza наголошує, що на лікування українки вже зібрали 80 тисяч злотих.

Жінка несподівано захворіла 9 січня. Замість того, щоб відвезти її в шпиталь, польський працедавець спочатку зволікав із наданнням допомоги, а потім завіз її на автобусну зупинку й повідомив рятувальників, що вона п’яна.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: