$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що албанські підрозділи наближаються до півночі Косова. Він не уточнив про які підрозділи йдеться та яка їхня кількість.

На зустрічі з представниками косовських сербів з приводу підвищення урядом Косово на 100% мита на товари які імпортують з Сербії, Вучич сказав, що албанські підрозділи ймовірно мають намір унеможливити перевезення товарів через озеро Ґазіводе.

Вучич закликав косовських сербів зберегти мир й ухилятися від конфронтації з албанцями.

Влада Косова 21 листопада запровадила мито в розмірі 100 відсотків на товари вироблені в Сербії та в Боснії і Герцеговині. Регіональна преса пише, що це було відповіддю на кількатижневу кампанію Сербії з метою заблокувати вступ Косова в Інтерпол. Кампанія була вдалою: Косово втретє підряд не отримало достатньої кількості голосів для членства в Інтерполу.

Запровадження стовідсоткового мита сербський президент назвав нецивілізованим та нерозумним й додав, що Сербія не буде запроваджувати таких заходів.

З косовських та незалежних джерел не надходило підтверджень щодо пересування косовських підрозділів до півночі Косова, тобто до районів заселених переважно сербами.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: