$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Російський режисер Кирило Серебренников відмовився визнати провину 7 листопада на засіданні Міщанського суду Москви в кримінальній справі «Сьомої студії», повідомляє кореспондент Радіо Свобода із зали суду.

Художнього керівника московського театру «Гоголь-центр» і кілька його колег звинувачують у розкраданні 133 мільйонів рублів, виділених із державного бюджету на театральний проект «Платформа» в 2011–2014 роках.

Виступаючи в суді, Серебренников знову заявив, що обвинувачення не лише абсурдні, але і незрозумілі. «Слова розумієш, а сенсу зрозуміти не можеш», – сказав Серебренников.

На лаві підсудних також перебувають колишній гендиректор «Сьомої студії» Юрій Ітін, колишній директор «Гоголь-центру» Олексій Малобродський і чиновниця міністерства культури Софія Апфельбаум. Вони теж відмовилися визнати свою провину. Раніше зі звинуваченнями погодилася колишній бухгалтер «Сьомої студії» Ніна Масляєва, яка дала свідчення проти Серебренникова та інших обвинувачених у справі.

На засіданні 7 листопада прокурор зачитав обвинувальний висновок. З його слів випливає, що Серебренников здійснював загальне керівництво і особисто укладав з міністерством культури угоди на отримання грошей. Ітін укладав фіктивні договори з освоєння цих грошей. Масляєва переводила гроші в готівкову форму, а Малобродський і Апфельбаум були в змові з ними, стверджує прокурор.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: