$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Компанія американського мільярдера Ілона Маска SpaceX повідомила ім’я першого космічного туриста, якого відправить у політ довкола Місяця на борту свого космічного корабля Big Falcon Rocket (BFR). Це – японський мільярдер Юсаку Маедзава.

«Першим приватним пасажиром, який полетить навколо Місяця на борту BFR, є новатор у галузі моди і всесвітньо визнаний куратор мистецтва Юсаку Маедзава», – йдеться у повідомленні SpaceX у Twitter. Оголошення зробили пізно ввечері 17 вересня в Лос-Анджелесі.

Маедзава заявив, що хотів би запросити з собою в політ шістьох чи вісьмох митців зі всього світу. За його словами, їх попросять створити щось після повернення на Землю, і «ці шедеври надихатимуть мрійника в кожному».

Політ запланований на 2023 рік. Про те, яку суму заплатив Маєдзава, не повідомляли, але відомо, що він вніс передоплату.

Про те, що SpaceX визначився з кандидатурою, стало відомо минулого тижня.

«До Місяця літали лише 24 людини в історії. Ніхто не був там після останньої місії Apollo 1972 року», – заявили у SpaceX.

За повідомленням, туристів відправлять у космос на кораблі Dragon, схожому на вантажні судна, які SpaceX часто посилає до Міжнародної космічної станції.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: