$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Південна Корея планує запропонувати Північній Кореї подати спільну заявку на проведення Олімпійських ігор 2032 року, про це сказав міністр спорту Південної Кореї.

«Я планую винести цю пропозицію для мирного врегулювання на Корейському півострові», – заявив журналістам у Токіо 12 вересня До Чон Хван, повідомляє агентство Yonhap.

«Сеул і Пхеньян можуть спільно провести ці ігри», – сказав він.

Спільне проведення Олімпійських ігор може спиратися на успіх цьогорічних зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї, де участь Північної Кореї сприяла зниженню напруженості на півострові, додав міністр.

Північна та Південна Кореї утворили свою першу в історії спільну олімпійську команду – жіночу команду з хокею на льоду – для ігор в Пхьончхані.

Двоє сусідів обговорювали питання про спільне проведення літніх Олімпійських ігор в Сеулі в 1988 році, але переговори припинилися на розбіжностях щодо того, як поділити події.

На чемпіонаті світу з футболу 2030 року, заявив, що Сеул планує запропонувати проведення спільного турніру з Китаєм, Японією та двома Кореями.

Міністр також повідомив, що Сеул планує запропонувати провести Чемпіонат світу з футболу 2030 року спільно з Китаєм, Японією та двома Кореями.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: