$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

На вулиці Барселони, столиці іспанського регіону Каталонії, 11 вересня мають вийти сотні тисяч людей на підтримку незалежності від Іспанії.

Акція в День Каталонії відбуватиметься приблизно через рік після того, як у Каталонії відбувся невизнаний іспанською владою і світом референдум про відокремлення.

Прихильники незалежності регіону в останні роки використовували 11 вересня, день захоплення іспанськими військами Барселони 1714 року, який відзначається тепер як Національний день Каталонії, для оголошення своїх прагнень.

У червні цього року у Каталонії склав присягу новий регіональний уряд на чолі з Кімом Торрою, соратником колишнього каталонського лідера Карлеса Пучдемона, при якому в регіоні відбувся невизнаний Мадридом референдум про незалежність.

Таким чином, завершився період прямого правління Мадрида на території автономії. Пряме правління було запроваджене минулого року після того, як більшість депутатів каталонського парламенту схвалили декларацію про незалежність Каталонії. На нових виборах до регіонального парламенту, однак, знову перемогли сепаратисти.

Після вступу на посаду Торра закликав нового прем’єра Іспанії Педро Санчеса до переговорів.

Читайте також: Чому Каталонія, яка бореться за незалежність, лякає Євросоюз?

Лідер соціалістів Санчес склав присягу в Мадриді також у червні – після того, як напередодні парламент проголосував за вотум недовіри уряду консерватора Маріано Рахоя.

Іспанські соціалісти виступають за єдність країни. Санчес, однак, на відміну від свого попередника, заявляв, що готовий до переговорів з каталонськими сепаратистами.

Педро Санчес і його лівоцентристська Іспанська соціалістична робітнича партія є твердими прихильниками Європейського союзу і спільної валюти євро.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: