$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

В Японії помер перший потерпілий від радіоактивного випромінювання після аварії на атомній електростанції «Фукусіма-1», що сталася в 2011 році після землетрусу і цунамі. Йдеться про співробітника АЕС, у якого два роки тому діагностували рак легенів. Ім’я померлого влада Японії не повідомляє.

За даними агентства Reuters, чоловік працював на атомних електростанціях по всій Японії з 1980-х років. На «Фукусімі» він відповідав за вимірювання рівня радіації після того, як сталася аварія. Заражену територію він відвідував двічі, при цьому завжди був одягнений у захисний костюм і маску.

У Міністерстві охорони здоров’я Японії визнали, що причиною захворювання і смерті чоловіка стало опромінення, якого він зазнав на «Фукусімі». Родині померлого пообіцяли виплатити компенсацію. Відомо, що після відвідин АЕС серйозні захворювання були виявлені ще у чотирьох працівників електростанції.

Землетрус 11 березня 2011 року магнітудою 9 визнали одним з найпотужніших в історії Японії. Після підземних поштовхів цунамі затопило систему енергопостачання АЕС «Фукусіма-1», припинилася робота систем охолодження реакторів. Аварія на станції була визнана найбільшою після аварії на Чорнобильській АЕС у квітні 1986 року.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: