$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

У столиці Грузії Тбілісі 4 вересня відкрилася перша Європейська школа Східного партнерства. Цей проект є одним з 20 ключових завдань Східного партнерства на період до 2020 року.

Школа пропонує студентам із шести Східних країн-партнерів – України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії і Молдови взяти участь в інноваційній академічній програмі, яка сприятиме налагодженню мультикультурних обмінів та співпраці. Метою проекту є підтримка молоді та освіти в регіоні.

«Вкладати кошти в освіту молоді є найважливішим питанням. Я думаю, що це завжди найкраща інвестиція, і тому ми створили цей проект, де ми маємо можливість вчити дітей не тільки з Грузії, але й з інших країн Східного партнерства тут, в Грузії, що є ще одним внеском у подолання конфліктів, напруженості в регіоні», – повідомив в інтерв’ю Радіо Свобода комісар з розширення Європейського союзу Йоганнес Ган.

За його словами, ідея проекту полягає в тому, щоб забезпечити європейські цінності, європейські знання, європейську історію і, зокрема, багатомовність. Це – інвестиції в майбутнє студентів та їхніх країн.

Читайте також: Україна оголосила 5 своїх пріоритетів у «Східному партнерстві» ЄС

Так, учні віком від 16 до 17 років поглиблюватимуть свої знання про ЄС, матимуть широку позакласову програму, братимуть участь у різних конференціях ЄС високого рівня та зрештою отримають диплом міжнародного бакалаврату в галузі європейських досліджень.

Метою Східного партнерства – спеціального напряму політики сусідства – є поглиблення відносин між державами-членами ЄС та Україною, Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією і Молдовою.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: