$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Міжнародний союз біатлоністів 30 серпня заявив, що четверо російських біатлоністів імовірно вчинили антидопінгові порушення, але не повідомив, про кого йдеться.

Союз не надавав жодної додаткової інформації щодо передбачуваних порушень, а також не вказав події, в яких брали участь згадані четверо біатлоністів.

Союз біатлоністів Росії заявив, що троє з чотирьох спортсменів, які обвинувачуються у вживанні допінгу, вже завершили кар’єру, а ще одного не викликають до національної збірної.

Там додали, що зможуть офіційно назвати прізвища спортсменів, звинувачених у вживанні допінгу, через 14 днів після того, як їм індивідуально повідомлять про передбачувані порушення.

Згідно з повідомленнями російських ЗМІ, до цього переліку входять Світлана Слепцова, колишній чемпіон світу серед юніорів, Олександр Чернишов та Євгеній Устюгов, чемпіон Олімпійського масового старту 2010 року.

Устюгов повідомив на сайті Championat.com: «Я нічого не знаю про це. Чому ці підозри з’являються зараз, через чотири роки після закінчення кар’єри?»

Читайте також: МОК припинив фінансування світового біатлону через корупцію, пов’язану з Росією

У травні на два роки дискваліфікували російську біатлоністу Катерину Ґлазиріну після її виступу на чемпіонаті світу 2017 року.

Низка допінгових скандалів в останні роки підривали російські види спорту та сформували відносини країни з міжнародними спортивними структурами, що призвело до заборони сотень спортсменів з літніх та зимових Олімпійських ігор та інших великих спортивних змагань з 2015 року.

Росія визнала, що окремі спортсмени могли використовувати заборонені препарати, однак заперечувала, що держава брала участь у будь-якій допінговій схемі. Російські спортивні інституції зобов’язалися обмежувати використання заборонених речовин, що підвищують ефективність у майбутньому.

Але, незважаючи на три роки зусиль, спрямованих на очищення російського спорту, федерація легкої атлетики у країні, її антидопінгова агенція «РУСАДА» та її Паралімпійський комітет залишаються призупиненими міжнародними спортивними організаціями за допінгові звинувачення.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: