$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Президент США Дональд Трамп повідомив, що він порадив держсекретареві Майку Помпео скасувати свою поїздку до Північної Кореї, заплановану на наступний тиждень, через те, що він не бачить прогресу в напрямку денуклеаризації на півострові.

У дописі у Twitter 24 серпня Трамп також критикує Китай, заявивши, що той не допомагає переконати Пхеньян відмовитися від своєї ядерної зброї.

«Я попросив державного секретаря Майка Помпео не їхати до Північної Кореї в цей час, тому що я відчуваю, що ми не маємо достатнього прогресу щодо денуклеаризації Корейського півострова», – написав Трамп.

«Крім того, через нашу більш жорстку позицію стосовно торгівлі з Китаєм я не вірю, що вони допомагають процесу денуклеаризації, як це було колись (незважаючи на існуючі санкції ООН)», – додав він.

Тим не менш, Трамп пише, що Помпео все одно приїде в Північну Корею «найближчим часом», швидше за все після того, як торговельні розбіжності між США і Китаєм «будуть вирішені».

Він також заявив, що хоче «передати теплі побажання і повагу Голові Кіму [Чен Ину]. Я з нетерпінням чекаю побачити його найближчим часом!»

Трамп зустрівся з Кімом у Сінгапурі 12 червня на саміті, після чого президент США заявив, що він «значним чином вирішив» кризу ядерної програми Пхеньяна, і що Північ вже не є ядерною загрозою.

Проте переговори застопорилися, і посадові особи США поскаржились на нестачу прогресу у Пхеньяні.

23 серпня Помпео заявив, що наступного тижня він поїде до Північної Кореї для наступного етапу створення «остаточної, повністю підтвердженої денуклеаризації Північної Кореї».

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: