$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

«Кримською декларацією» США заявила не тільки, що «не визнає», а й що «не визнаватиме» анексію Росією українського півострова і закладає підвалини для накладання санкцій на агресора, зазначив Радіо Свобода віце-президент Української асоціації міжнародного права Микола Гнатовський.

«Вся ця система, яка була створена після Другої світової війни, щоб подібні випадки не траплялися, не можуть бути задіяні через її конструктивну недосконалість, через те, що Рада безпеки ООН не здатна вжити колективних заходів щодо агресора, оскільки агресор є одним із постійних членів Ради безпеки ООН. Але у такому разі у міжнародного права є «підстраховка» – індивідуальні дії окремих держав», – сказав він в ефірі телемарафону «Твоє незалежність».

Читайте також –​ Декларація про Крим: США підтвердили, що відкидають російську анексію

25 липня Майк Помпео проголосив «Кримську декларацію». Згідно з нею, США закликають Росію припинити окупацію Криму. Документ, зокрема, привіталиУкраїна, Велика Британія та Польща.

У березні 2014 року Росія анексувала український півострів Крим. Міжнародні організації визнали анексію Криму незаконною і засудили дії Росії, країни Заходу запровадили проти неї економічні санкції. Кремль заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Радіо Свобода проводить марафон «Твоя незалежність» у співпраці з телеканалом Espreso. Він триває – 7 годин, з 12:00 до 19:00. Всі обговорення зосереджувались на можливостях та завданнях, з якими Україна зіткнулася як з суверенна держава за роки незалежності.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: