$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Дванадцять колишніх високопоставлених американських розвідників, в тому числі шість екс-директорів Центрального розвідувального управління США, підписали протестний лист проти рішення президента Дональда Трампа, який позбавив колишнього голову ЦРУ Джона Бреннана допуску до державної таємниці.

Автори листа назвали рішення Трампа «необдуманим і безпрецедентним», пишуть західні ЗМІ.

Автори звернення заявили, що «дії президента не мають ніякого стосунку» до питань безпеки і є лише спробою «заглушити свободу слова». На їхню думку, президент керувався політичними міркуваннями, а не державними інтересами.

Вільям Макрейвен, який очолював операцію проти Усами бен Ладена, повідомив газеті Washington Post, що для нього «було б честю», якби Трамп анулював і його допуск до секретної інформації. У своєму посланні він звинуватив Трампа в тому, що той «принизив» Америку перед міжнародним співтовариством і розколов американське суспільство. Про Бреннана він відгукнувся як про «людину кришталевої чесності».

Серед підписантів документа – відставний генерал Девід Петреус, Леон Панетта, а також колишній директор національної розвідки Джеймс Клаппер і п’ятеро колишніх заступників голови ЦРУ.

Сам Трамп пов’язав своє рішення з розслідуванням російського втручання у вибори, написавши у Twitter, що Бреннан «дискредитував себе» своїми заявами про те, що американський президент вступив «в змову з іноземною державою».

За даними The Washington Post, тепер Трамп планує закрити допуск до держтаємниці ще кільком колишнім розвідникам. Серед них – звільнені Трампом екс-директор ФБР Джеймс Комі, який очолював розслідування щодо російського втручання, а також колишній заступник директора ФБР Ендрю Маккейб.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: