$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Суд в окрузі Колумбія відмовив російській компанії Concord Management and Consulting LLC в проханні відсторонити спеціального прокурора Роберта Мюллера від розслідування справи про російське втручання у вибори президента США в 2016 році. 

Позивачі намагалися довести, що спецпрокурор Мюллер був незаконно призначений керівником розслідування. 

Компанія Concord – одна з трьох юридичних осіб, які разом з 13 російськими фізичними особами були звинувачені Мюллером у впливі на виборчу кампанію 2016 року.

Слідство вважає, що російська сторона намагалася посилити позиції Дональда Трампа, який в підсумку і виграв вибори, та послабити позиції його опонента від Демократичної партії Хіларі Клінтон. 

Як повідомляло Радіо Свобода американські політики Республіканської і Демократичної партій висловили обурення виступом президента Дональда Трампа, який після зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним 16 липня в Гельсінкі не підтримав висновки американської розвідки про російське втручання у вибори. На саміті Трамп сказав, що немає причин так вважати. 

Напередодні зустрічі Трампа і Путіна, 13 липня, Міністерство юстиції США пред’явило звинувачення у втручанні в вибори 12 офіцерам російської військової розвідки. Їх звинуватили у зломі комп’ютерних систем апарату Демократичної партії США та оприлюднення викрадених документів та електронних листів. Це було першим офіційним звинувачення щодо державного втручання Росії в ті вибори.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: