$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Компанія Facebook заявляє про переговори з кількома крупними фінансовими установами в США про можливість поєднання грошових рахунків клієнтів з їхніми Messenger. Про це повідомило агентство Reuters.

«Користувачі таких фінансових компаній, як PayPal (PYPL.O), Citibank (C.N) і American Express (AXP.N)зможуть пов’язати свої фінансові рахунки з Facebook Messenger та спілкуватися з представником служби підтримки клієнтів», – заявили в компанії. 

За даними журналу Wall Street Journal, Facebook просить банки розповсюджувати детальну фінансову інформацію про своїх клієнтів, включаючи карткові операції і залишки на рахунках.

У Facebook зауважили, що компанія може побачити деяку фінансову інформацію таких користувачів, якщо вони вирішили ввійти в систему, але не використовуватиме для «реклами чи чогось ще». 

«Ми не використовуємо таку інформацію…Важливою частиною цих партнерських відносин є збереження інформації людей в безпеці і й таємниці», – стверджують у компанії. 

Читайте також  – Публічний Wi-Fi: 5 способів захисту себе

Facebook – соціальна мережа, яка створена у 2004 році, за останніми даними, нею користуються близько двох мільярдів людей.

 

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: