$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Посольство України в Чехії висловило співчуття рідним трьох загиблих в Афганістані військових НАТО, які були чеськими громадянами.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним чеських воїнів, які загинули під час місії в Афганістані», – йдеться у повідомленні посольства у Twitter.

Чеське Міністерство оборони, яке й підтвердило громадянство загиблих, повідомило напередодні, що напад смертника трапився близько 3:50 5 серпня біля військової бази Баграм у провінції Парван на сході країни.

Нещодавно чеський уряд затвердив план, згідно з яким країна до 2020 року має збільшити кількість своїх військових в Афганістані до 390. Зараз там перебуває 230 чеських солдатів. Вони проходять службу в близькосхідній країні в рамках місії НАТО під назвою «Рішуча підтримка».

У Північноатлантичному альянсі повідомляли, що внаслідок вибуху смертника загинули троє військових НАТО, ще один отримав поранення. Крім того, постраждали двоє солдатів афганської армії.

Відповідальність за напад взяло на себе угруповання «Талібан».

Урядові сили Афганістану протистоять талібам та іншим угрупованням після виведення більшості військ НАТО у 2014 році. У країні залишається близько 16 тисяч військовослужбовців Північноатлантичного альянсу.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: