$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Cенатори, члени комітету з закордонних справ, Ліндсі Грем і Боб Менендес оголосили, що незабаром представлять законопроект, який передбачає введення додаткових санкцій проти Росії.

«Ми передамо на розгляд законопроект у найближчі дні. Це дозволить гарантувати введення обов’язкових санкцій в рамках CAATSA (закон «Про протидію супротивникам Америки шляхом санкцій» – ред.) Також це дозволить ввести додаткові санкції, щоб забезпечити максимальний тиск на Кремль і його кампанію проти нашої демократії…Точно так само, як Володимир Путін чітко заявив про свій намір кинути виклик американській владі…Сполучені Штати повинні зробити надзвичайно зрозумілим, що ми будемо захищати нашу націю..», –йдеться у заяві сенаторів, опублікованій на сайті комітету. 

У заяві наголошується, що пропоновані обмежувальні заходи стосуватимуться сфер енергетики, фінансів, кібер-суб’єктів в Росії, а також російського держборгу.

Читайте також – Новий удар США по Росії: що відомо про санкції проти олігархів із оточення Путіна

У червні Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти трьох громадян Росії і п’яти російських компаній, підозрюваних у причетності до «шкідливої кібердіяльності». У квітні США запровадили санкції щодо низки російських бізнесмені

 

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: