$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

США готові покинути Раду ООН з прав людини через ствердження Вашингтона, що Рада упереджено ставиться до Ізраїлю, повідомляють західні інформаційні агенції Reuters та Associated Press.

Сполучені Штати раніше скаржилися, що Ізраїль є єдиною країною в світі, чиї правозахисні питання виносять на обговорення на кожному засіданні Ради, а дипломати ООН кажуть, що Вашингтон і не пробував переконати Раду припинити цю практику.

«Ми неодноразово заявляли, що Рада ООН з прав людини має бути реформована, щоб забезпечити можливість реалізації своєї важливої місії», – заявив Державний департамент США 15 червня.

Вашингтон вже раніше бойкотував упродовж трьох років засідання Ради за президента Джорджа Буша, перш ніж повернутися – за Барака Обами, в 2009 році.

Читайте також: В ООН провалилися обидві резолюції щодо Смуги Гази

18 червня починається друга із трьох щорічних сесій Ради ООН з прав людини, завданням якої є розглядати і розслідувати випадки зловживання правами людини у світі. Офіційні джерела заявили агенції Associated Press, що США можуть оголосити рішення про вихід з Ради ООН з прав людини 19 червня. За 12 років існування жодна країна-учасниця, яких нині налічується 47, не покидала добровільно цей орган.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: