$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

В уряді Словаччини заявили, що готові виплатити фінансову винагороду в 1 мільйон євро тому, хто допоможе «впіймати, звинуватити і засудити  винних у вбивстві» журналіста Яна Куціака.

«Це безпрецедентна подія. Якщо буде доведено, що мотивом умисного вбивства була праця журналіста, то йтиметься про подію, яка досі не мала аналогії в історії Словаччини, – це наступ на демократію, свободу преси і свободу ЗМІ», – заявив голова уряду Словаччини Роберт Фіцо.

Убивство журналіста сьогодні засудили головні редактори словацьких ЗМІ, які у спільній заяві закликали владу зробити все для безпечної праці журналістів. Державні і політичні лідери сусідньої Чехії також засудили вбивство журналіста Куціака.

Начальник поліції Словаччини Тібор Ґашпар повідомив, що розслідуванням вбивства журналіста і його приятельки займається спеціально сформована група фахівців.

27-річного Яна Куціака разом із подругою знайшли застреленими в їхньому будинку в селі Велька-Мача недалеко від столиці Братислави. Ян Куціак займався розслідуваннями податкових шахрайств, зокрема тих, що пов’язані із зведенням елітного житлового комплексу у Братиславі.


Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: