$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Київські суди ухвалили рішення про позбавлення волі колишніх українських військових Олександра Баранова та Максима Одинцова за звинуваченнями у державній зраді та дезертирстві, повідомив Крим.Реалії, проекту Радіо Свобода, їхній адвокат Валентин Рибін.

6 лютого Дарницький районний суд оголосив вирок Одинцову, його засудили до 14 років позбавлення волі. За словами Рибіна, колишній військовий свою провину не визнав.

8 лютого Подільський районний суд ухвалив рішення ув’язнити до 13 років позбавлення волі Баранова, яких також не визнає свою провину, заявив Рибін.

Максима Одинцова і його товариша по службі Олександра Баранова затримали 20 листопада 2016 року на адміністративному кордоні з Кримом у «буферній зоні» поруч із пропускним пунктом «Чонгар». СБУ стверджує, що обидва кримчанина 2014 року перейшли з української армії до російської, чим порушили дві статті Кримінального кодексу України – вчинили держзраду й дезертирство.

Російська влада розцінює затримання Баранова й Одинцова як «викрадення» своїх військовослужбовців. Слідчий комітет Росії відкрив у зв’язку з цим кримінальну справу.

Процес у «справі кримських дезертирів» розпочався в Києві 7 лютого 2017 року.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: