$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Північна Корея не збирається відмовлятися від планів нарощувати свій ядерний потенціал. Про це повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї. 

«Ми будемо нарощувати оборонну міць і здатність до превентивного удару доти, доки залишатиметься ядерна загроза і шантаж з боку США і їх поплічників», – йдеться в заяві влади країни.

Цього року КНДР здійснила шість ядерних випробувань, а також випробувала декілька міжконтинентальних балістичних ракет, що викликало критику з боку світової спільноти.

У зв’язку з цим Рада безпеки ООН кілька разів розширювала санкції проти Північної Кореї, зокрема, 22 грудня організація одностайно схвалила запропоновані США нові санкції проти Північної Кореї. Санкції обмежать для КНДР імпорт нафти, повернуть всіх її робітників з-за кордону протягом року і можуть суттєво обмежити судноплавство.

Щоб запобігти обходу санкцій всім країнам дають дозвіл на затримання, перевірки і вилучення суден, підозрюваних у незаконному перевезенні вантажів до чи з Північної Кореї. Інші санкції, включені в пакет, передбачають заборону на експорт продовольчих товарів, машин та інших товарів з Північної Кореї.

 

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: