$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Президент Росії заявив, що стосовно Росії збільшується тенденція «зовнішніх обмежень», тому парламентаріям варто розглянути пропозицію продовження терміну звільнення від штрафів для підприємців, які повертають капітал з-за кордону.

«Перша пропозиція полягає в тому, щоб продовжити термін амністії капіталу, з огляду на ті зовнішні обмеження, яких не меншає, а навпаки, судячи з усього, вони мають тенденцію до нарощування», – цитують слова Путіна російські ЗМІ за підсумками його зустрічі в понеділок з керівництвом палат Федеральних зборів.

Друга пропозиція Путіна, як він висловився, полягає в тому, щоб звільнити представників бізнесу, які закривають свій бізнес за кордоном і переводять його в Росію, від виплати 13% податку на прибуток.

Величезний відтік капіталу в 2014 році, погіршення відносин із Заходом через окупацію Криму і конфлікт на Донбасі, а також низькі ціни на нафту змусили Москву вдатися до так званої «амністії капіталу», який повертається в Росію.

Термін «амністії», який збіг минулого року, передбачав зменшення відповідальності за попередні податки і валютні порушення для заявників активів за кордоном.

Днями міністр фінансів Росії Антон Силуанов заявив, що його міністерство пропонує відновити таку «амністію» наступного року на щонайменше 12 місяців.

У серпні президент США Дональд Трамп підписав закон про новий пакет санкцій щодо Росії. В одному з його положень було запропоновано Міністерству фінансів США підготувати звіт про вплив розширення санкцій на суверенний борг Росії. Така доповідь, як очікується, відбудеться в лютому.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: