$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Російська партія «Громадянська ініціатива» офіційно підтримала телеведучу Ксенію Собчак як кандидата на президентських виборах 2018 року.

Сьогодні, 23 грудня, Собчак вступила в «Громадянську ініціативу», взявши участь в з’їзді партії. Вона також опублікувала свою передвиборчу програму, де закріпила намір про проведення референдуму в анексованому Росією Криму.

Ксенія Собчак 18 жовтня офіційно оголосила про намір брати участь у президентських виборах в сусідній Росії. Вона називає себе кандидатом «проти всіх».

Собчак стверджує, що не проводитиме передвиборчу агітацію в анексованому Криму. Вона вказує, що, анексувавши Крим, Росія порушила міжнародні зобов’язання, при цьому анексія призвела до зубожіння населення Росії.

Вибори президента Росії планують провести 18 березня 2018 року – в річницю анексії Криму.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: