$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Уряду Канади включив Україну до контрольного переліку країн, куди дозволений експорт автоматичної зброї (Automatic Firearms Country Control List). Рішення оприлюднене на сайті офіційного вісника уряду, наказ набирає чинності в день його реєстрації.

В канадському уряді пояснили, що включення країни до AFCCL дозволяє експортерам подавати заявку на отримання дозволу на експорт зброї, зокрема й вогнепальної.

В уряді Канади зазначили, що метою рішення є «підтримка двосторонніх відносин з Україною».

Наразі до AFCCL включили 39 країн, більшість з яких – члени НАТО, зазначили в канадському уряді.

Президент України Петро Порошенко подякував Канаді за рішення.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, зі свого боку, зазначив, що «тепер ніщо не заважає отримувати зброю з Канади».

Комітет парламенту Канади з питань оборони рекомендував надати Україні летальну зброю, щоб підвищити можливості української армії в протистоянні з Росією. 

Канада вперше відрядила в Україну близько двохсот своїх військових влітку 2015 року, щоб допомогти Збройним силам України у навчаннях з метою боротьби проти підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.

У березні Канада вирішила до 2019 року продовжити свою військову тренувальну місію UNIFIER в Україні. Крім того, ця країна підтримує політику санкцій та спільного міжнародного тиску на Росію через її агресію щодо України.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: