$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас не зустрінеться з віце-президентом США Майком Пенсом під час майбутнього візиту Пенса до Ізраїлю. Про це повідомив 9 грудня помічник Аббаса, вказавши, що «Сполучені Штати перетнули всі червоні лінії з рішенням щодо Єрусалима».

Керівництво ФАТХ («Руху за звільнення Палестини», партії, яку очолює Аббас) заявило в інтерв’ю AFP, що Пенсові «не раді в Палестині».

Раніше сам Аббас сказав, що рішення Дональда Трампа визнати Єрусалим ізраїльською столицею завершило роль США як мирного посередника на Близькому Сході.

Сьогодні глава християнської Коптської православної церкви в Єгипті папа Тавадрос II також виступив із заявою, що не зустрінеться з Пенсом на знак протесту проти рішення США щодо Єрусалима. «Цей крок не враховує почуття мільйонів арабів», – мовиться у його заяві.

Очікується, що віце-президент США Майк Пенс вирушить на Близький Схід до Різдва, 25 грудня.

Статус Єрусалима є одним з найбільш чутливих питань ізраїльсько-палестинського конфлікту. Ізраїльтяни вважають Єрусалим своєю столицею, але палестинці наполягають, що в східній частині Єрусалима повинна бути розміщена столиця майбутньої Палестинської держави.

Президент США Дональд Трамп заявив у Вашингтоні 6 грудня, що «настав час офіційно визнати Єрусалим столицею Ізраїлю». Трамп доручив Державному департаментові США розпочати підготовку до переведення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима. Як кажуть експерти, це може зайняти від трьох до чотирьох років.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: