$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Президент США Дональд Трамп заявляє, що стрілянина у церкві в американському штаті Техас пов’язана із «величезними проблемами із психічним здоров’я», а не з володінням зброєю.

«Я думаю, що психічне здоров’я – ось що є проблемою. За попередніми даними, це була дуже психічно неврівноважена людина; вона мала багато проблем протягом тривалого періоду часу. Ми маємо безліч проблем у нашій країні, пов’язаних із психічним здоров’ям – так само, як і інші країни – але це не проблема володіння зброєю. Зарано говорити про це. На щастя, хтось ще мав пістолет, який вистрілив у відповідь. Якби не це, все було б набагато гірше. Це величезна проблема із психічним здоров’ям. Це дуже, дуже сумна подія. Це чудові люди і дуже, дуже сумна подія, ось як я це бачу», – сказав Трамп 6 листопада, перебуваючи в Токіо.

Щонайменше 26 людей загинули в результаті стрілянини, яку вчинив озброєний чоловік в одній із баптистських церков в американському штаті Техас, неподалік міста Сан-Антоніо 5 листопада. Цей випадок вважають найбільшим нападом на церкву в історії США. 

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: