$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Влада Пакистану заявляє про загибель трьох людей під час удару безпілотника США, ціллю якого була будівля, де базувалися ісламісти.

Басір Хан Вазір, голова племінного району Куррам, що на кордоні з Афганістаном, повідомив, що 15 вересня дрони випустили дві ракети.

Агенція Reuters, цитуючи джерела в афганському угрупованні «Талібан», повідомляє, що мішенню були бойовики пакистанської мережі «Хаккані».

«Дві ракети були випущені по будинку Маулві Мохіба, троє людей були вбиті», – заявив Вазір.

Voice of America, цитуючи племінних лідерів, повідомляє, що Мохіб, місцевий релігійних клерикал, був лояльним до мережі «Хаккані», яка є союзником афганських талібів.

Представники міжнародної коаліції під проводом США, які в Афганістані борються проти талібів, наразі не коментували цієї інформації.

Якщо інформація підтвердиться, це буде перший удар безпілотників США у Пакистані з часу, як президент Донадьд Трамп оголосив нову стратегію щодо Афганістану і закликав Ісламабад посилити боротьбу проти бойовиків «Хаккані».

Пакистан заперечує, що дає будь-який прихисток ісламістам на своїй території.

У 2016 році під час ударів американських безпілотників у Пакистані був вбитий лідер афганського «Талібану» Мулла Ахтар Мансур. 

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: