$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
Posted by SlaWorld | Мир

Британський щоденник Telegraph повідомив, що в Лондоні побоюються, що саме Росія чи Іран могли допомогти Північній Кореї з «раптовим просуванням» у розвитку її ядерної зброї.

Як мовиться у статті, Міністерство закордонних справ Великої Британії розслідує, чи нинішні або колишні ядерні держави не допомогли Пхеньянові в розробці ядерних боєголовок, придатних до встановлення на балістичні ракети, і першим у переліку підозрюваних є Іран, але увага привернена і до Росії.

Неназвані чільні британські посадовці заявили виданню, що вважають не вартим довіри припущення, що північнокорейські вчені могли самостійно досягти таких успіхів.

Північна Корея 3 вересня заявила, що успішно випробувала водневу бомбу і що цей її термоядерний вибуховий пристрій може бути використаний у боєголовці міжконтинентальної балістичної ракети; перед цим вона випробувала й таку ракету. У світі засудили ці випробування, але загалом погодилися з заявами Пхеньяна про технічні можливості боєголовки і ракети, що були розроблені в незвично короткий час.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: