...
Posted by SlaWorld | Мир

Творець месенджера Telegram Павло Дуров називає прагнення російської влади заблокувати сервіс «саботажем державних інтересів». Він зазначає, що після блокування Telegram листування російських чиновників перейде у сервіси, які перебувають під контролем США.

У відповідь на це голова «Роскомнадзора» Олександр Жаров заявив, що Дуров «нейтральний щодо терористів і злочинців, які користуються його месенджером, і абсолютно ігнорує безпеку простих користувачів Telegram».

Раніше 23 червня Жаров у відкритому листі до творця Telegram закликав команду сервісу виконати російське законодавство і зареєструватися в якості розповсюджувача інформації. В іншому випадку, згідно із законом, месенджер загрожує блокування, зазначив він.

Telegram позиціонується як месенджер із зашифрованим листуванням. Офіційна реєстрація сервісу у Росії зобов’яже адміністрацію Telegram зберігати листування користувачів і надавати владі ключі для розшифровки повідомлень. Павло Дуров неодноразово заявляв, що на таке Telegram ніколи не погодиться.

your ad here

комментировать: