...
Posted by SlaWorld | Мир

Російський громадянський активіст Денис Бахолдін, який з Москви виїхав в Україну і який з березня не виходив на зв’язок, перебуває у слідчому ізоляторі в Брянську. Про це російському правозахисному порталу «ОВД-Інфо» повідомила його мати.

За її словами, під час побачення 5 червня син розповів, що після затримання його на 12 годин прикували наручниками до батареї, били по ногах і голові, вимагаючи визнання, що він є членом забороненої в Росії організації «Правий сектор», потім його повезли у відділок Слідчого комітету Росії в наручниках і зимовій куртці на голові. Під час транспортування, як повідомив активіст, він втратив свідомість і ледве не задихнувся. 

36-річний Денис Бахолдін, який жив у Києві з 2014 року, пропав у березні. Він перестав виходити на зв’язок, його сторінка в Facebook не оновлювалась. Недавно з’ясувалося, що його мати ще 17 березня отримала офіційне повідомлення про те, що Бахолдін був затриманий «при спробі незаконного перетину російсько-українського кордону». Наприкінці травня співробітники ФСБ Росії провели обшук в московській квартирі матері активіста, вилучили жорсткий диск її комп’ютера. За якими статтями Кримінального кодексу Росії звинувачують Бахолдіна, поки не відомо.

Денис Бахолдін брав участь у антивоєнних пікетах і щомісячних акціях на підтримку політичних в’язнів у Росії. Його неодноразово затримувала російська поліція. Двічі до нього застосовували адміністративне покарання.

your ad here

комментировать: