$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Два провідні комітети Сенату Конгресу США закликали Білий дім надати інформацію про звільнення директора Федерального бюро розслідувань США Джеймза Комі президентом Дональдом Трампом.

Зокрема, комітет у справах розвідки Сенату заявив, що запрошує дати свідчення про це самого Джеймза Комі, а його наступника Андрю МакКейба просить передати всі службові й особисті записки про контакти між Білим домом і Міністерством юстиції США у справі розслідування втручань Росії у вибори у США.

А в комітеті у справах судівництва Сенату чотири його провідні члени оприлюднили свого листа до МакКейба з проханням надати конкретну службову записку Комі, яку той, за повідомленнями, склав після зустрічі з Трампом у лютому. Американська преса писала, що в цій записці Комі повідомляв, що Трамп вимагав від нього припинити розслідування ФБР щодо Майкла Флінна – той був змушений до відставки з посади радника з національної безпеки, яку він обіймав лише 24 дні, коли викрилося, що він ввів Білий дім в оману щодо його контактів із послом Росії у США; Білий дім уже заперечив твердження про вимогу до Комі припинити те розслідування.

Інформації про цю службову записку Комі також вимагав надати комітет у справах нагляду за діяльністю і реформуванням уряду Палати представників, що є головним розслідувальним органом цієї палати Конгресу США.

Раптове звільнення Комі минулого тижня вразило Вашингтон. Він наглядав за розслідуванням в ФБР звинувачень щодо зв’язків команди Трампа, включно з Флінном, із російськими офіційними особами.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: