$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявляє, що отримав закордонний паспорт і тепер зможе поїхати за кордон для обстеження й лікування ока, пошкодженого під час нападу на нього.

Як написав Навальний у своєму блозі 4 травня, лікарі кажуть, що його праве око бачить на 15%, але шанси на відновлення зору є.

Раніше Навальний повідомив, що втратив 80 відсотків зору на правому оці, але не може лікуватися за кордоном у спеціалізованій клініці, бо Федеральна міграційна служба Росії вже п’ять років не видає йому закордонний паспорт.

Політик умовно засуджений у справі про розкрадання в компанії «Кіровліс», і за російським законодавством йому можуть тимчасово відмовити у виїзді з країни.

27 квітня Навального облили зеленкою біля офісу Фонду боротьби з корупцією, який він очолює, в Москві. Опозиціонер отримав хімічний опік ока. Він звинуватив в організації нападу Кремль, зазначивши, що точну інформацію про його пересування можуть знати тільки спецслужби.

Прихильники Навального заявили, що в нападі на політика брали участь активісти прокремлівського радикального угруповання SERB Олександр Петрунько й Олексій Кулаков.

 

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: