$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

Сирійські правозахисники заявляють про загибель щонайменше 58 людей внаслідок ймовірної хімічної атаки 4 квітня в утримуваному повстанцями місті Хан-Шейхун у північно-західній провінції Ідліб. Раніше повідомляли про 35 загиблих.

Сирійський центр спостереження за дотриманням прав людини, що базується у Великобританії, повідомив, що внаслідок авіаудару ще у десятків людей є проблеми з диханням й інші симптоми, зокрема у декого з рота йде піна.

Правозахисники заявляють, що авіаудару завдали сирійські урядові сили чи російські військові літаки.

За їхніми даними, серед загиблих – 11 дітей, а більшість вбитих і поранених – цивільні.

Сирійські військові джерела заявили, що армія «не використовує і не використовувала» хімічної зброї і не планує цього робити в майбутньому.

Уряд президента Сирії Башара Асада раніше заперечував використання хімічної зброї і звинувачував повстанців у застосуванні забороненого озброєння.

Водночас розслідування, проведене під керівництвом ООН, засвідчило, що сирійські урядові сили використовували хлор як зброю щонайменше тричі між 2014 і 2015 роками.

Росія надає Асаду значну військову і дипломатичну підтримку упродовж шестирічної війни в Сирії, а з вересня 2015 року здійснює авіаудари проти опонентів уряду в Сирії.

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: