$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!
  • 30%* off! The products you love at a price that loves you back!
  • Avoid =Site Not Secure= warnings! SSL Certificates starting at $59.99 from us!
  • введите свой email, подпишитесь и первыми получайте свежие новости

Posted by SlaWorld | Мир

У понеділок на вулицях столиці Македонії Скоп’є відбулися акції протесту, учасники якого вийшли з картонними «щитами» в руках як символ захисту країни від контролю з боку коаліції соціал-демократів та етнічних албанців.

«Щити» з паперу та квіти у кольорах національного прапора головним чином тримали жінки, діти та люди літнього віку. Протестувальники пройшли від будівлі уряду під стіни парламенту, вимагаючи нових виборів і відмови від планів зробити албанську другою державною мовою.

Правляча партія «ВМРО-ДПМНЕ» («Внутрішня македонська революційна організація – Демократична партія за македонську національну єдність») протягом декількох тижнів успішно блокує коаліцію від формування нового уряду і обрання спікера парламенту.

Протестувальники звинуватили президента Джордґе Іванова у тому, що він відмовився дати коаліції мандат на формування нового уряду, хоча вона і має більшість в парламенті.

Сполучені Штати і Європейський союз закликали «ВМРО-ДПМНЕ» припинити тактику протидії, яка лише продовжить політичну кризу в країні.

Речниця Єврокомісії Майя Косьянчич 10 квітня заявила,  що новий уряд Македонії «має бути створено без подальших зволікань на основі парламентської більшості, яке там є».

Build a better website in under an hour. Start for free at us!

комментировать: